KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE – ÇARŞI ŞUBESİ

GÜLERYÜZLÜ KALİTELİ HİZMET

cig-kofte-mega-durum
cig-kofte
79440f4a
icli-kofte
haslama-soslu-icli-kofte
biber-dolma
yaprak-sarma
b231ed2d
cig-kofte-mega-durum cig-kofte 79440f4a icli-kofte haslama-soslu-icli-kofte biber-dolma yaprak-sarma b231ed2d
KOMAGENE

Çiğ köftenin adı da tadı da Komagene

Marka adını Kommagene Uygarlığı’ndan (MÖ 163 – MS 72 ) alan Komagene, ilk şubesini 2005 yılında İstanbul’da açtı. Anadolu’nun tarihi bir lezzeti olan Çiğ Köfte, Komagene ustalarının yeni ve özgün dokunuşları sayesinde sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlere dönüştü. Kısa sürede milyonların tarifsiz tutku ile bağlandığı Komagene markalı ürünler, çiğ köftenin küresel bir tat olarak da anılmasını sağladı. Bu başarı Komagene’yi de Türkiye’nin sektör lideri konumuna yükseltti.  

Yörpaş Yöresel Yiyecekler Pazarlama A.Ş; gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında komple ürün ve hizmet üretmektedir.

10.500  m2 kapalı alanda üretim yapan Komagene, tüm Türkiye’de ilk ve tek soğuk zincir kırılmadan ürünlerini şubelerin kapısına kadar sevkini gerçekleştiren markadır. Bu sayede Komagene ürünlerinin lezzeti ve kalitesi hiç değişmeden ilk üretildiği anın tazeliği ve tadı ile müşterilere sunulmaktadır.  

Komagene’nin ana ilkesi, üstün ürün kalitesi ve tüketici sağlığının korunmasıdır. Komagene ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretiminden şubelere ve oradan da müşteriye ulaşana kadar bu ilkeye uymak zorundadır. Bu süreç, üretim ve operasyon merkezi ile otomasyon cihazları tarafından anlık olarak büyük bir titizlikle izlenir ve raporlanır.

Komagene’nin en önemli ilkelerinden biri de YÜZDE 100 müşteri memnuniyetidir. Bu felsefeyi kendisine amaç edinen Komagene, müşteriye üstün hizmet anlayışı ile tüketicilerin de takdirini kazanmıştır.

Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı sayesinde talep yoğunluğu yaşayan Komagene, franchisee iş ortaklığına da büyük önem vermektedir. Bu anlayış sayesinde Komagene şubelerinin yüzde 99’u franchisee olarak işletilmektedir.

VİZYONUMUZ

Çiğ Köfte Sektöründe lider bir dünya markası olmak

MİSYONUMUZ

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmak.

KOMAGENE DEĞERLERİ;

Dürüst ve güveniliriz

Takım ruhuna inanıyoruz

İletişimde şeffaflığa önem veririz

Kendini geliştiren ve yenilikçi bir anlayışa sahibiz

Müşteri odaklıyız

KOMAGENE – FETHİYE ÇARŞI

Yetkili İsmi : Buket Hanım

Adres : ATATÜRK CD. CUMHURİYET MH. NO:60/D Fethiye/MUĞLA

HİZMETLERİMİZ

 İçeride servis · Paket servisi · Temassız teslimat

DÜKKANIMIZDA

 • ÇİĞ KÖFTE
 • ÇİĞ KÖFTE TAKO
 • İÇLİ KÖFTELER
 • MEZELER
 • PRATİK YEMEKLER
 • TATLILAR
 • İÇECEKLER VE YAN ÜRÜNLER

BULUNMAKTADIR.

GİT

 3,218 Görüntülendi

  Nehir Arda
  16 Jan 2022
  4:41pm

  Çiğ köfte kesinlikle komagenede yenilmelidir..enfesss..

  4
  0

Yorum Yazabilirsiniz

error: Content is protected !!
Open chat
Merhaba, Komagene Fethiye Şubesine hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliri< ?